ZAPRASZAMY NA CZYSZCZENIE MATRYC I OBIEKTYWÓW !!!

Serdecznie zapraszamy naszych stałych i nowych klientów do skorzystania z profesjonalnej usługi czyszczenia matrycy w amatorskich i profesjonalnych lustrzankach cyfrowych oraz w innych aparatach z wymienną optyką !

Jeżeli na Twoich zdjęciach widoczne są ciemne, niepożądane plamy w postaci kropek czy kresek, oznacza to że na Twojej matrycy zgromadził się kurz lub inne zanieczyszczenia.

Przyczyną występowania podobnych  zjawisk mogą być również zanieczyszczenia obiektywów.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zdjęcia z kilku modeli aparatów przedstawiające przykładowe rodzaje zanieczyszczeń widoczne  głównie na jednolitym, jasnym tle, np niebo, śnieg, jasne ściany lub tła...

Nie ryzykuj samodzielnego czyszczenia, które nie zawsze przynosi efekt, a często doprowadza do uszkodzenia, porysowania przetwornika obrazu.

Czyszczenie wykonywane jest w ciągu jednego dnia roboczego.

Standardowe czyszczenie obejmuje czyszczenie matrycy (przetwornika obrazu), lustra głównego, komory mirror box oraz czyszczenie matówki bez jej demontażu.

Cena czyszczenia uzależniona jest modelu aparatu i od stopnia zanieczyszczenia. Cena usługi jest określana w momencie przyjmowania danego egzemplarza sprzętu do serwisu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 502 329 526 !

Reklama

FAQ - losowe pytanie

Jeżeli wyślę do Państwa aparat i naprawa będzie dla mnie zbyt droga, czy ponoszę jakieś koszty ?

Wstępna wycena kosztów naprawy (dotyczy typowych, częstych usterek danego modelu, lub wido...